پنج شنبه, 30 دی 1395

آخرین عناوین سیاسی

وزیر خارجه ایران در اجلاس داووس گفت که به رغم اختلافات سیاسی، درهای ایران حتی برای روابط اقتصادی با آمریکا هم باز است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «سیدهادی حسینی» را به‌عنوان معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌ها منصوب کرد.

فشار ها و کار شکنی هایی که جریان های تندرو علیه دولت انجام می دهند، همچنان ادامه خواهد داشت و هرچه ما به انتخابات نزدیک تر می شویم بر شدت آن افزوده می شود و درگذشت آیت الله هاشمی هم تاثیر چندانی در رخصت دادن به تند رو ها ندارد.

غلامعلي رجايي مشاور مرحوم ايت الله هاشمي در گفت و گويي با آبدارچي ساليان دراز آيت الله هاشمي، خاطره اي زيبا از آخرين روزهاي زندگي ايشان را نقل كرده است.

نشست خبری رئیس جمهور با اصحاب رسانه برگزار شد.

دقایقی پیش در حوالی منطقه انقلاب تهران سامانه‌های پدافند هوایی مستقردر منطقه اقدام به شلیک گلوله کردند.

رئیس قوه قضاییه با اشاره به برخی فضا سازی های رسانه ای پیرامون رسیدگی های دستگاه قضایی از جمله برجسته سازی برخی اقدامات نظیر اعتصاب غذای متهمان یا محکومان و مواردی از این دست تاکید کرد که این فضاسازی ها و فشارهای رسانه ای علاوه بر اینکه وصف مجرمانه دارد، هیچ تاثیری بر کار قوه قضاییه در رسیدگی عادلانه به دعاوی نخواهد داشت.

ناطق نوری به مظلومیت آیت الله شهید دکتر بهشتی اشاره کرد و گفت: شما می دانید که چه جفا ها به او شد و بعد از این که به شهادت رسید، مشخص شد که چه کسی را از دست داده ایم.

شیخ اصلاحات مازندران و استاد حوزه و دانشگاه با انتقاد از فحش‎ها و ناسزاهایی که به مرحوم هاشمی نسبت داده می‎شد، گفت: به‎یقین بدانید که هاشمی ستون انقلاب بود، در سیاست خارجی تعامل، در سیاست داخلی تعادل؛ هاشمی میل داشت از همه فکرها، سلیقه‌ها، توان‎ها و انرژی‎ها برای پیشرفت کشور استفاده کند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آفتی که امروز انقلاب ما دچار آن شده است، آفت بی‌تقوایی، هواپرستی و کم‌شدن خلوص نیت‌هاست.

نامزد پیشنهادی دونالد ترامپ برای وزارت دفاع آمریکا گفت که توافق اتمی با ایران یک «توافق ناقص در زمینه کنترل تسلیحات است، نه یک معاهده دوستی ولی وقتی که آمریکا قولی می‌دهد باید به آن احترام بگذارد».

رسانه های نزدیک به قالیباف که سودای ریاست جمهوری او دیگر بر احدی پوشیده نیست، در روزهای اخیر هم دست از حملات خود به آیت الله هاشمی برنداشتند، حملاتی که البته با ویژگی های متفاوت و لباس جدید دیده می شود!

لینکستان