پنج شنبه, 30 دی 1395

آخرین عناوین اجتماعی

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در نشست بررسی «جایگاه اخلاق در ساحت های تربیت دانش آموزی با نگاهی به اندیشه تربیتی حضرت امام» که ظهر امروز برگزار شد سخنان خود را با مطرح کردن چند سئوال اولیه و مهم در مورد طرح «امام خمینی» در کتب درسی و پاسخ به آن ها آغاز کرد. 

مراسم یادبود ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در شهرستان گالیکش با حضور امام جمعه، فرماندار گالیکش ،مدیرکل میراث فرهنگی استان گلستان و حضور پرشور مردم برگزار شد.

به احتمال زیاد ترکیه بیشترین آسیب را از این تحول متحمل خواهد شد به ویژه این که پس از سال ها تعلل، به طور کامل وارد جنگ با داعش شده و نیروی «سپر جزیره» را برای بیرون راندن این گروه از شهر الباب پس از شهر جرابلس در شمال سوریه تشکیل داده است.

مراسم هفتمین روز رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) امروز با حضور پرشکوه مردم، مسئولان، حوزویان و شخصیت های حوزه های گوناگون اجتماعی در حرم مطهر امام خمینی برگزار شد.

طی حکمی از سوی رضا حاتمی شیرکوهی معاون اداری و مالی شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران ،علی زرهون بعنوان سرپرست پشتیبانی شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران منصوب شد.

احمد آقا همیشه می گفت اگر کسی به آقای هاشمی افترا و تهمت بزند اگر هفته دیگر کارش گیر اقای هاشمی باشد آقای هاشمی کارش را به نحو احسن انجام می دهد.

معاون اول رئیس جمهور اظهار کرد: در سال‌های اخیر پیشرفت زنان در حوزه‌های مختلف مانند سیاست، کارآفرینی، هنر، ورزش و ... شتاب بیشتری نسبت به مردان داشته است.

روز سه شنبه مراسم تشییع و وداع با آیت الله هاشمی رفسنحانی با حضور وسیع مردم برگزار شد. آیت الله رفسنجانی در سن 82 سالگی درگذشت، ست بعد از فوت او پیکرش را در تابوتی گذاشته و مراسم وداع با پیکر او در خانه امام خمینی برگزار شد.

خانواده آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی ضمن قدردانی از حضور انبوه و کم‌نظیر علاقمندان ایشان در مراسم تشییع، تدفین و بزرگداشت، اعلام کردند که در مراسم شب هفتم آن مرحوم در مرقد امام خمینی، میزبان ملت شریف ایران خواهند بود.

آیت‌الله العظمی شبیری زنجانی در تماس تلفنی با خانواده مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ضمن تسلیت ارتحال ایشان گفتند: ایشان خدماتی داشته‌اند، با مشکلاتی روبه‌رو شده‌اند و زحماتی را برای جامعه اسلامی کشیده‌اند که برایشان باقیات‌الصالحات است.

دبیر ستاد ارتحال یار امام گفت:مراسم شب هفتم آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) در حرم مطهر  امام راحل و با سخنرانی ناطق نوری برگزار می شود که به انتخاب خانواده آیت الله هاشمی  رفسنجانی حرم مطهر در نظر گرفته شد.

حدود ساعت هفت به وقت تهران بود که پزشکان از احیا آیت الله هاشمی ناامید شدند. مردم از این خبر که دنیای سیاست ایران را می لرزاند، شوکه شده بودند. سرورهای آژانس های و سایت های خبری طاقت این همه بیننده ایرانی که دنبال اطلاعات جدید در مورد وضعیت آیت الله هاشمی بودند. را نداشت و بسیاری از آنها قطع شدند.

لینکستان