چهارشنبه, 03 خرداد 1396
شناسه خبر:1098

به رأی و جریمه فیفا اعتراض داریم، عزاداری ایرانی‌ها خلاف اساسنامه نیست

  • انداز قلم
ورزشی

رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران گفت: به رأی فیفا اعتراض داریم زیرا ما خلاف اساسنامه عمل نکرده‌ایم.

علی کفاشیان نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران درباره جریمه‌ای که فیفا ایران را بعد از بازی با کره‌جنوبی اظهار داشت: ما به این موضوع اعتراض داریم بالاخره یکسری چیزها فرهنگی است و خلاف اساسنامه نبوده است. اعتراض کرده‌ایم حالا باید برای تجدیدنظر به فیفا برود.
 
وی در پاسخ به این سوال که یکی از بازی‌های ایران هم در شب 21 ماه رمضان افتاده است، برای تعویق این بازی برنامه‌ای دارید یا خیر؟ عنوان کرد: ما مکاتبه کردیم تا زمان را جلوتر بیندازیم اما چون از قبل مسابقات قرعه‌کشی شده برگزاری این رقابت‌ها در دستور کار قرا گرفته شده است.
 
به گزارش انتخاب، کفاشیان همچنین در پاسخ به این سوال که برخی اعتقاد دارند این موضوع در دوره شما  بسته شده خاطرنشان کرد: ما از قبل گفته بودیم که این زمان‌ها برای ما مهم هستند و نمی‌خواهیم در این روزها مسابقه‌ای داشته باشیم. بعد از اینکه بازی‌ها قرعه‌‌کشی شد باز هم حرف‌مان را گفتیم اما آنها کار خود را انجام دادند. حتی یک روزی که برای مسیحی‌ها مهم است مسابقه گذاشته بودند چون قرعه‌کشی‌ها انجام شده بود.
 
نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که فیفا محرومیت جواد نکونام را سه جلسه تعلیقی و سه جلسه قطعی اعلام کرده اما فدراسیون فوتبال خبر را به صورتی دیگر اعلام کرده بود، گفت: ما وقت اعتراض داریم و اعتراض هم شده است. به دنبال احقاق حقوق هستیم.
 
کفاشیان در پایان درباره بازی با سوریه یادآور شد: این بازی بسیار مهم است. ما یک بار لبنان را دست کم گرفتیم، مصدوم داشتیم و باختیم. بعد از آن هم وارد مرحله حساسی شدیم به همین دلیل بازی با سوریه مهم است و بازیکنان باید این مسابقه را حتی از کره و ازبکستان مهم‌تر بدانند. نمی‌توان بازی را پیش‌بینی کرد. امیدوارم که ببریم تا دریچه خوبی برای ما باز شود

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

لینکستان